Yardım
Öncelikle Tv-Hdfilmizle.com'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sitemizdeki özellikleri kullanmanız için sizlere bilgiler sunacağız ek sorularınız olursa sizlere iletişim sayfamızdan yardımcı olmaya çalışacağımızı belirtmek isteriz. 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1- Sitemize üye nasıl olunur ?

Sayfamızda üst bölümde Giriş ve Kayıt ol Bölümü mevcuttur. Kayıt ol dedikten sonra basit bir şekilde üyelik alabilirsiniz.

2- Üyelerimiz üye olduktan sonra neler yapabilir ?

Üyelik aldıktan sonra sitemizin bir çok özelliğinden yararlanabilirsiniz. örnek verecek olursak daha internete düşmemiş bir film bekliyorsunuz ama ne zaman düşecek bilmiyorsunuz sisteme üye olduğunuz zaman sistem sizlere film siteye eklendiği zaman mail ile bilgi vermektedir. Ayrıca kendi profilinizi oluşturup Ünlü Film oyuncuların sayfasından sevdiğiniz oyuncuları beğenip takip edebilirsiniz onların hakında yayınlanan haber ve filmleri aynı sayfadan takip edebilirsiniz. Bu sayede bir site içinde her istediğinize rahatca ulaşmış olursunuz ve site site dolaşmaktan kurtulmuş olursunuz.

3 - En kaliteli Sinema filmlerinin haberleri;

Üyelerimiz sitemizden sinema alanındaki bütün hareketleri rahatca öğrenebilirler. Hangi film ne kadar izlenmiş, hangi film ne zaman çıkacak vb. haber konularını sitemizden takip edebilecek. Güncel Film haber köşemizde siz değerli kullanıcılarımız için yayınlıyoruz. 

4 - Popüler Filmler Köşemiz;

Bu köşemizde bugüne dek gösterime giren en iyi filmler listelenmektedir. Sitemizde en çok beğeniye sahip filmlerin listelendiği sayfamızdır. Popüler filmler sayfamız. burdaki filmler izlenmeler çok olan filmlerdir bu sayfa sayesinde kaliteli film izleme şansına sahip olabilirsiniz.

5- Üyelik aldıktan sonra alacağınız hizmetin farkı

Kendini filmlerinizi arşivleyebilirsiniz bu özellikle bir sayfada sevdiğiniz filmleri listeleyebilirsiniz. Böylece film aramaktan kurtulabilirsiniz. Favori Oyuncular kısmındanda sevdiğiniz oyuncuların hayranı olabilir bu oyuncuların filmleri ve haberlerine kısa yoldan ulaşabilirsiniz. İzleme listesi oluşturup izleyeceğiniz filmleri listeler ve bu filmleri dilediğiniz zaman sırayla izleme imkanınız olur filmleri unutmadan seyretme imkanına varabilirsiniz. Sitemizdeki üyelerin neler yaptığına ve hareket dökümlerine bakarak diğer üyelerin ne tür filmlere yorum yaptığını kolayca görebilir ve takip edebilirsiniz bu özellikler sadece ve sadece üyelerimize açıktır.

6- Sitemizde ne tür videolar ve filmler mevcut

Sitemiz Hd film izleme keyfini sizlere yaşatmak için 720p ve 1080p kalitelerinde filmleri eklemeye gayret etmektedir. sizlere en iyi filmler seçip sunmaktayız bizi tercih ettiğiniz için tekrardan teşekkür eder. Bizi takip etmeye devam etmenizi rica ederiz. Tv-Hdfilmizle.Com Ailesi.